16. august 2020 - 14:00 inntil 16:00
Trondheim, Norway, Trondheim
Del det på:

Literatūrinė popietė su rašytoja Rūta Mataityte | sundag, 16. august 2020

Literatūrinė popietė su rašytoja Rūta Mataityte.Susitinkame rugpjūčio 16d. 14.00 val. Trondheime (vietą patikslinsime vėliau). Renginį moderuos ir rašytoją Rūtą Mataitytę kalbins Marytė Šalakienė.Kalbėsime apie knygas, apie jų herojus ir dar daug ką, net paliesime COVID-19 temą - Rūta rašė/rašo labai įdomų ir netradicinį blogą apie kartu su visa šeima išgyventą karantiną. Jau aprašiusi 110 dienų. Rašytoja yra 4 vaikų ****, pilnu etatu dirbanti vertėja ir rašanti knygas ir straipsnius. Ji aktyviai sportuoja ir daug keliauja, ir po kiekvienos įdomesnės išvykos pasidalina savo įspūdžiais socialinėse medijose.

Būtinai pasiruoškite klausimų.

Renginio metu bus galima įsigyti autorės knygų.Trumpai apie rašytoją:Rūta Mataitytė (g. 1972 m.) – architektė, vertėja ir rašytoja.

Vilniaus universitete studijavo lietuvių filologiją ir norvegų kalbą. Nuo 1996 m. gyvena Norvegijoje. Oslo universitete studijavo norvegų filologiją, o 2009 m. baigė Oslo aukštąją architektūros bei dizaino mokyklą. 2010 m. Oslo aukštojoje mokykloje įgijo vertėjos specialybę ir nuo tada dirba norvegų–lietuvių kalbų vertėja. Iš norvegų į lietuvių kalbą verčia grožinę ir dalykinę literatūrą, publicistiką, taip pat rašo ir verčia straipsnius įvairiems leidiniams.